قوانین و مقررات

لطفا قبل هرگونه خرید از برند دیف، قوانین و مقررات ما را به دقت بخوانید.

۱. دیف کاملا با قوانین و موازین جمهوری اسلامی ایران آشنا بوده و به طور جد در این چارچوب محصولات خود را تولید میکند.
۲. پوشاک دیف به طور کامل به تمامی علائم و نشانه های غیر اخلاقی و مروج مسائل غیر دینی تسلط کامل را دارا بوده و کارشناسان طراح در گروه تولید هر طرح را بارها از لحاظ مختلف مورد بررسی قرار میدهند و پس از گزینش های چند مرحله ای طرح تائید شده و در چرخه تولید قرار میگیرد.
۳. ارسال تمامی محصولات به سراسر کشور رایگان میباشد. (کلیه هزینه های ارسال شامل مبلغ پست و بیمه کالا توسط فروشگاه پرداخت میشود، لطفا دقت فرمائید در لحظه دریافت کالا نیاز به پرداخت هیچگونه وجه از طرف خریداران نمیباشد.)
۴. قبل از خرید به سایز انتخابی خوب دقت کنید، برای اطلاع دقیق از اندازه دقیق سایز ها به لیست سایز های موجود زیر هر محصول مراجعه کنید. (به علت تولید کالا بر اساس سفارش خریداران عزیز، چنانچه اشتباه در انتخاب رنگ و یا سایز از طرف خریدار صورت گیرد، امکان تعویض کالا و یا مرجوع کردن سفارش وجود ندارد. ازین رو خواهشمندیم در انتخاب رنگ و سایز لباس مورد سفارشتان به کمک جدول های راهنما، سفارش خود را با دقت ثبت کنید.)
۵. برای خرید میتوانید از طریق ارسال ایمیل، تماس تلفنی و یا دایرکت اینستاگرام اقدام به سفارش فرمائید. (موارد ذکر شده برای خرید از بخش محصولات محدود قابل استفاده نمیباشند.)
۸. موارد لازم ذکر در سفارش های خارج از سایت:
_ کد محصول
_ سایز
_ رنگ
_ تعداد
_ آدرس دقیق پستی
_ تلفن تماس
۹. هنگام سفارش اگر در سبد کالا محصولی از بخش محدود وجود دارد سایز، رنگ و کد محصول را در قسمت پیغام موجود در تایید سفارش سبد کالا، ذکر کنید. (مثال: F1985 / XL / سفید)
۱۰. تمام کسانی که از طرح ها ویا ایده های آنها در این مجموعه محصولات استفاده ای صورت گرفته است، در صورت توانایی اثبات مالکیت یک اثر، میتوانند با ماتوسط ایمیل زیر تماس حاصل کنند. مطمئنا گروه دیف جوابگوی تمامی این افراد چه از لحاظ مادی ویا معنوی خواهد بود، شاید این امر زمینه ای باشد برای همکاری های بیشتر بین طراحان و این برند.
ایمیل مدیریت: info@difwear.com
جهت همکاری، ایده پردازی و اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.- گروه سیاست گذاری فروشگاه دیف -

بازخوردها