دیف یک فروشگاه پوشاک آنلاین میباشد که بیشترین تمرکز آن بعد از در نظر گرفتن قیمت مناسب، بر روی طرح های خاص و محدود میباشد.
پوشاک دیف با هدف حق انتخاب به مشتری، برای داشتن لباس هایی (تیشرت، ...) با طرح های خاص و بعضاً تولید یک طرح به صورت اختصاصی برای افراد بنا شده است، طرح هایی جمع آوری شده در سبک ها و دسته بندی های مختلف برای همه سنین و سلیقه ها.
پایه ریزی گروه از لحاظ جمع آوری اطلاعات، طبقه بندی طرح ها و طرز تهیه کالا از سال ها قبل برنامه ریزی شده بود و در سال 1396 با هماهنگی تمام اعضا کنار یکدیگر که هر یک در کار خود حرفه ای هستند، گروه کار خود را شروع کرد.
فعالیت این گروه با بهره گیری از بهترین دستگاه های چاپ موجود در بازار اروپا که در ایران انحصاری میباشد، انجام میگیرد. یکی از بارز ترین شاخصه های دیف استفاده از مواد اولیه مرغوب و تست های چند مرحله ای در بخش تولید، میباشد.
پرهیز از تکرار در حد امکان، دوری از یک نواختی، سهولت مشتریان در خرید و دریافت کالا، از سیاست های اصلی این فروشگاه به شمار میرود.
دیف در حال همکاری با چند لیبل بزرگ و کوچک چه در بخش تبلیغات و چه در بخش تهیه مواد اولیه میباشد و تولید اجناس مختلف با طراحی های منحصر به فرد جزو برنامه های اصلی آن در آینده خواهد بود.
یکی از بارزترین تفاوت های پوشاک دیف با تمامی فروشگاه ها ی موجود در سطح جهان مربوط به بخش طرح های محدود آن میباشد.
دراین بخش هرلباس فقط یک بار تولید میشود وبه فروش میرسد، به عبارتی شما با خرید از بخش طرح های محدود صاحب یک لباس با طرحی خاص میشوید که آن لباس مختص شما خواهد بود و فقط یک بار از آن تولید خواهد شد.
این پروژه که سالها زمان صرف بررسی، طبقه بندی و آماده سازی آن شده است اکنون قابل اجرا بوده و امکان خرید برای مشتریان فراهم آمده است.
بخش عمومی شامل طرح های نامحدود فروشگاه میباشد که با قیمت هایی به نسبت پایینتر از طرح های محدود به صورت همیشگی قابل سفارش میباشند.
اشتراک های ویژه که برای اولین بار در تاریخ فروشگاه های آنلاین توسط دیف پیاده خواهد شد، همکاری با چند فروشگاه آنلاین و غیر آنلاین معتبر و راه اندازی بخش پیکسل ها جزو برنامه های آینده این گروه خواهد بود.
تولید روزانه و همگام با اتفاقات و وقایع روز دنیا یکی از نقاط قدرت دیف بشمار میرود. همراهی با طرح های روز دنیا و در دسترس بودن سریع محصولات و خرید آسان و بدون واسطه از دیگر نقاط قوت پوشاک دیف به حساب میرود.
به علت اختصاصی نبودن تمامی طرح ها شاید بتوان یکی از مشکلات پیش رو را مراجعه ایده پرداز اولیه یک طرح و خواهان پیگیری بودن این افراد از طرق مختلف، دانست.
تمام کسانی که از طرح های آنها در این مجموعه محصولات استفاده شده، در صورت توانایی اثبات مالکیت یک اثر، میتوانند با ما توسط ایمیل  و یا دیگر راه های ارتباطی تماس حاصل کنند. مطمئنا گروه دیف جوابگوی تمامی این افراد چه از لحاظ مادی ویا معنوی خواهد بود و شاید این امر زمینه ای باشد برای همکاری های بیشتر بین طراحان و این گروه.
برنامه های همکاری با موسسات، فروشگاه ها و نمایندگی های مختلف فعلا قابل اجرا نخواهد بود، به محض برقراری این امکان از طریق بلاگ و یا شبکه های اجتماعی در جریان قرار خواهید گرفت.
برای اطلاعات بیشتر و اطلاع از طریق همکاری از بخش تماس استفاده کنید.

- گروه مؤسسان فروشگاه دیف -